Shoot-out tornooi

Eindstand Shoot-out

 United Powers 8
Neros 3
Lorenzo VT 2

Kwartfinales - 4/4 wedstrijden gespeeld

Neros 12.5
En Charles dan? 6
Kampioeneuh 6
United Powers 9.5
Lorenzo VT 11
8746 7

Achtste finales - 8/8 wedstrijden gespeeld

United Powers 15
Dag Moeder 8
Het Derde Team 7
Neros 13
Lorenzo VT 11
A little bit of oestrogeen 9
Kampioeneuh 9
Laurent 8
Its Bonestime 8
En Charles dan? 20.5
Team Destroy 3
8746 17

Groepsfase 3 - 12/12 wedstrijden gespeeld

Schyfix Utd 18
8746 34
Kampioeneuh 32
Bowling Beke Vinger Breke 28.5
Laurent 39
gif mo sjette 17
United Powers* 30.5
Rot op Rudiger! 30.5
Tsemanie 37
En Charles dan? 39.5
Deepfreez 32.5
A little bit of oestrogeen 35
AC Meloen 25
Dag Moeder 32
Tasmaanse Duivels 30
Its BonesTime 32
Lorenzo VT 40
Racing Magda 25
Team Destroy 35.5
Doctor Strange 29.5
CharlyDeBre 29.5
Neros 31.5
Het Derde Team* 34
Spuitebier 34
* bij ex aequo gaat de laagst geklasseerde (underdog) door naar de volgende ronde; zie https://www.vczevergem.be/prono/rules#section10


Groepsfase 2 - 12/12 wedstrijden gespeeld

Doctor Strange 26.5
FC Mietbol 26
Lazio Coma 23.5
A little bit of oestrogeen 30.5
Het Morakel 21.5
Dag Moeder 28.5
gif mo shette 29.5
FC Céril De Bruyne 26
CharlyDeBre 33
Den J 24
United Powers 30
Potje's PartyTeam 29.5
Team Destroy 20
Valar Morghulis 13.5
WoudieWeenieWiedieWiekie 28
En Charles dan? 35
IMPAKT 27.5
Spuitebier 32
Witi007 18.5
Kampioeneuh 22.5
Lorenzo VT 27.5
FC Winterbanden derop 20
Its BonesTime 31
FC Milkyway 23.5
SK Yoghi 29.5
Rot op Rudiger! 37.5
Turkey 23.5
Schyfix Utd 25.5
Tasmaanse Duivels 28.5
SK Meelekes 28
Deepfreez 28.5
VC Zevergem Sp 23
AC Meloen 27.5
K. Kaulille FC 20
Al de rest speelt voor plaats 2! 16
Laurent 19
8746 24.5
Rambeest 19
Racing Magda 25
BartieBuffalo 24
Neros 35
FC Rustig Wilfried 28.5
Tsemanie 26.5
Bagling 26
Het Derde Team 24.5
Team Batsers 24
Jerre 22.5
Bowling Beke Vinger Breke 30.5

Groepsfase 1 - 12/12 wedstrijden gespeeld

Er gaan in totaal 48 ploegen door naar de 2e ronde: De nummers 1 en 2 van iedere poule, aangevuld met de 3 beste derdes (op basis van hoogste aantal punten) en 1 ploeg die vrij geloot wordt.
En Charles dan? 34
Tasmaanse Duivels 27
Racing Magda 26
Den J 27
Team Batsers 26.5
Stebosporus 22
Turkey 21
IMPAKT 21
FC KoKoKé 18
SK Yoghi 31.5
FC Céril De Bruyne 29.5
FC Rustig Wilfried 27
Witi007 24
Doctor Strange 23
scampi69 21
Het Morakel 25
United Powers 23
Team Jerre 22.5
WoudieWeenieWiedieWiekie 33.5
AC Meloen 25.5
Martinez buiten! 23.5
FC Milkyway 34.5
Rot op Rudiger! 32.5
FC Net niet 18
8746 32.5
gif mo shette 26
Smet 1 19.5
Rambeest 34
Bagling 27
Beschuiterkes 24
Dag Moeder 38.5
FC Winterbanden derop 28
Team Kenny 24
Neros 25.5
Tsemanie 23
De(l)vil 18
BartieBuffalo 38
Spuitebier 34.5
K. Kaulille FC 32.5
It's Bones Time 24.5
Kampioeneuh 24
FC Ernesto 23.5
Laurent 26
Team Destroy 25
Elgonasticos 23
SK Meelekes 27.5
CharlyDeBre 27
Finbach 22.5
VC Zevergem Sp 32
Lorenzo VT 21.5
Team Batsers 2 15
FC Mietbol 29.5
Al de rest speelt voor plaats 2! 21.5
the Starks 20
Potje's PartyTeam 36.5
Valar Morghulis 28
Zükünftiger Zweitliga-Tourist 20
Lazio Coma 35
Het Derde Team 24
FC Pottenstampers sportief 21
Bowling Beke Vinger Breke 33.5
Schyfix Utd 26
Schalckse Ruiters 23
Jerre 28.5
Deepfreez 22
roadrunner miep miep 19
   
  bye
   
   
A little bit of oestrogeen 32